Siparişininiz ile baskısız ürünler stoktan direk 1 iş günü içinde kargoya teslim edilir.


Paketler hasar almayacak şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir.
Kargoya teslim sonrasında , sipariş sırasında yazmış olduğunuz telefon numarası ve mail adresine kargo takip numaraları iletilmektedir, kargo takip no ulaşmaması durumunda bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Ürünler kargoya teslim edildikten sonra kargonun takibi ve teslimatı konusunda sorumluluk kargo firması ve müşteriye aittir. Kargo firması kaynaklı gecikmelerden işletmemiz sorumlu tutulamaz.

İade Prosedürü

Kişiye özel baskı yapılmış ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Kişiye özel baskı ile hazırlanmış ürünlerde herhangi bir baskı hatası vb üretim hatası olmuş ise , Hatalı ürünlerin tarafımıza geri gönderilmesi ve incelenmesi sonucunda, hatalı olarak kabul edilen ürün adedinde yeni ürün üretimi yapılarak tarafınıza iletilmektedir.

Hazır baskılı , baskısız ürünlerde ise ürünlerin yeniden satışını engelleyecek herhangi bir hasar vb durum olmuşmamış ise ürünlerin orjinal paketi, faturası ile birlikte geri gönderimi ile iade kabul edilmektedir. Yasal iade süresi ürünler teslim alındıktan sonra 14 gündür. İade edilecek ürünlerin depomuza ulaşması sonrasında ücret iadesi yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemelerde bankaya talimat verilmektedir. Bankaların iadeyi gerçekleştirme süreleri 4-7 iş günü arasında değişmektedir.

Ürün iadesi için gönderim anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşmalı kargo firmaları ile iade ürün gönderimi ücretsizdir. Farklı firmalar ile gönderilen karşı ödemeli paketler için ödenen kargo ücreti , iade edilecek toplam tutardan düşülür.