Hangover Kit Kesesi

Doğum günü partisi , Düğün / Nişan sonrası after party ler için size özel baskılı hangover kit keseleri ile misafirlerinizi rahatlatın . Özel günlerinizde eğlencenin dibine vurup alkolü fazla kaçıran misafirleriniz için onları rahatlatacak hangover kit içerikleri ile misafirlerinizin rahatlamasını sağlayın ve onlara size özel baskılı kese içerisinde bu hangover kit içeriklerini hediye ederek fark yaratın.

İsminize Özel Baskılı Hangover Kit Keseleri Üretiyoruz

Hangover Kit içinde neler olur ?

Hangover kit içeriği olarak en çok tercih edilen Alka Seltzer dir. Baş ağrısı ve mide bulantısına iyi gelen bir ilaçtır. Diğer hangover kit içeriği olarak kahve , ağrı kesici , naneli sakız , naneli şeker , ıslak mendil , bayanlar için makyaj temizleme mendili gibi içerikler koyabilirsiniz.

Hangover Kit, bekarlığa veda partileriniz , nişan – düğün organizasyonlarınızda veya kurumsal organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Kurumsal eğlencelerinizde firma logonuz ile firmaya özel baskılı hangover kit kesesi üretiyoruz. Firma logonuz ve istediğiniz yazı ile firmanıza özel tasarımlar ile hangover kit kesenizi hazırlıyoruz.

Bir yanıt yazın